A 2020. évi verseny középdöntőjét és döntőjét a koronavírus okozta korlátozásokra való tekintettel elhalasztottuk!

Az új időpont: 2020. október 9-10.

Elődöntő eredmények – 2018

A 2018. évi versenyen összesen 146 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 16 csapatot, akik továbbjutottak a középdöntőbe!
A középdöntőre és a döntőre 2018. március 23-án pénteken, illetve március 24-én szombaton, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban.
A részletes tájékoztatót a további ajánlott irodalomról és a versennyel kapcsolatos egyéb tudnivalókról legkésőbb 2018. március 5-ig elküldjük az érintetteknek emailben.
Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 110 Gyuris Imre
Virág Nándor
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
2. 99 Dobos Balázs
Gulyás Zoltán
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
2. 99 Marosi Dominik
Takács Gábor
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
4. 98 Kaszap Kinga Györgyi
Tóth Blanka Violetta
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
5. 96 Dratsay Dénes
Szajbély Sámuel
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6. 95 Barta Márton
Kiri Alexandra
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6. 95 Kovács Ákos
Tóth Milán
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
8. 94 Gagna Bálint
Tóth Miklós
Hepp Szabolcs Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium
9. 93 Bolváry Csenge
Sipka Bertalan
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
9. 93 Szkalisity András
Tráser Nándor
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
11. 92 Nagy Benedek
Németh Réka
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
12. 91 Fehér Márton
Rohán Katalin
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
13. 90 Máté Csaba
Székely György József
Bán Róbert Piarista Gimnázium
14. 89 Bárány Benedek
Gereczi Botond
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
15. 88 Déri Barnabás
Pesztenlehrer Ákos
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
15. 88 Perjési Gergő
Szabó Benedek
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
17. 86 Koszta Benedek
Pintér Nóra Edit
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
17. 86 Kubanek Charlotte
Polgár Anissza
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
19. 83 Kardalus Áron
Rokaly Barna
Gidó Mária Márton Áron Főgimnázium
20. 82 Dudás Márk
Lipovics Tamás Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
20. 82 Tubak Dániel
Weisz Máté
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
22. 80 Jámbor Máté
Reif Roland
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
22. 80 Lippai Tibor
Nagy Matthias
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
24. 79 Heiner Csaba
Pólya Anna
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
24. 79 Molnár Lilla
Paizs Lilla
Dr. Szilágyiné Rádai Gabriella Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
26. 77 Bécsy Katalin
Gózon Marcell
Kollár Artúr Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
26. 77 Buzsáki Bence
Solti Boldizsár
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
26. 77 Kreinicker Gábor
Mendei Barna
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
26. 77 Madas Bálint
Telbisz Csanád Ferenc
Bán Róbert Piarista Gimnázium
30. 76 Szalóky Boldizsár
Szita Gergely
Szlovák-Baris Katinka Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
31. 75 Gattyán Bence
Osváth Szabolcs
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
31. 75 Horányi Virág
Vida Beatrix
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
31. 75 Nagy Réka
Vattamány Tekla
Szegediné Kemecsei Éva Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
31. 75 Péter Ádám
Szilágyi Dániel
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
35. 71 Györkös Ramóna
Varga Gréta
Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
35. 71 Őszi Csongor
Szücs Levente
Illés Sándor Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
35. 71 Reif Márton
Sasi Domonkos
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
38. 70 Gelencsér Gergely
Kiss Károly
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
39. 69 Cziráki Kamilla
Kánnár Anna Mária
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
39. 69 Juhász Bálint Ágoston
Krúdy Kristóf György
Bán Róbert Piarista Gimnázium
41. 68 Bölcskei Hanna
Török Donát
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
41. 68 Drexler Luca
Molnár Andrea
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
41. 68 Szabó Péter
Tihanyi Péter
Almási Orsolya Kosztolányi Dezső Gimnázium
44. 67 Horváth Boldizsár
Tama Zétény
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
44. 67 Karl Mátyás
Keserű Bence
Karlné Kasziba Klára Tolnai Lajos Gimnázium
44. 67 Melegh Péter
Vass Ágoston
Novákné Tóth Krisztina Szentendrei Ferences Gimnázium
47. 66 Bogner Marcell
Gyenizse-Nagy András
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
47. 66 Borsos Lilla Emőke
Losonczi Róza
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
47. 66 Csanádi Noémi Napsugár
Prágai Bíborka
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
50. 65 Weisz Leona
Weisz Zoltán
Garas Gizella Kaposvári Szakképzési Centum Rudnay Gyula Középiskola
51. 63 Aczél Péter
Krihó László Bendegúz
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
51. 63 Benedek Zsombor Géza
Turú András
Bán Róbert Piarista Gimnázium
51. 63 Réthy Lilla
Tóth Jázmin
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
54. 62 Hoffmann Ádám
Vitkovics Patrik
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
55. 61 Benke Kolos
Bőhm Ákos
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
55. 61 Cseri Bálint
Zboray Lilla
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
55. 61 Nagy Benedek
Rácz László Bulcsú
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
58. 60 Gáspár György
Kohári Veronika
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
58. 60 Szabó Márton
Tóth Márton
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
60. 59 Barabás Bence
Kovács Zalán
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
60. 59 Horváth Ágoston
Módli Kata
Török Péter Pál Páduai Szent Antal Iskola
62. 58 Baki Florentin
Rácz Tibor
Barna Máté Mindszenty J. Ált. Iskola, Gimnázium és Kollégium
62. 58 Benics Márk
Várady Viola
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
62. 58 Farkas Eszter
Tóth Panna
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
62. 58 Laboncz Levente
Peres Vivien Nikoletta
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
66. 57 Bor Bernadett
Janocskó Zsófia
Dr. Szenyéri Zoltán Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
66. 57 Spráger Lina
Szücs Virág
Dr. Szenyéri Zoltán Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
68. 56 Csákány Zsuzsanna
Roncs Alex
Barna Máté Mindszenty J. Ált. Iskola, Gimnázium és Kollégium
69. 55 Antal Katinka
Tóth Viktória
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
69. 55 Daradics Bálint
Dévény Zoltán
Barocsai Zoltán Szekszárdi I. Béla Gimnázium
69. 55 Debertin Erika
Eklics Teodóra
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
69. 55 Menyhárt Judit
Péteri Réka
Tamasi Gyopárka Nikoletta Kinizsi Pál Gimnázium
73. 54 Cséplő László
Kiss Adrián
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
73. 54 Gál Dalma
Vadász Petra
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
73. 54 Horváth Benedek
Meszéna Péter
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
73. 54 Izsipi István
Kreisz Bálint
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
73. 54 Lóczi Boglárka
Varga Vince
Eperjesiné Pogrányi Rozália Tatabányai Árpád Gimnázium
78. 53 Huszár Anna
Kapási Flóra
Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
78. 53 Jákri Barnabás
Tóth Martin
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Koll.
78. 53 Pásztor Ádám
Szegedi Balázs
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
78. 53 Schmidt Dániel
Tárnok András
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
82. 52 Földi Ákos
Geluh Barbara
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
83. 51 Balogh Laura
Csillag Dóra
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
83. 51 Pap Csenge
Szűcs Bálint Szilárd
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
83. 51 Rátkai Péter
Wéber Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
83. 51 Szabó Sára
Szilágyi Anna
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
87. 50 Batta Fruzsina
Gombár Róbert
Tamasi Gyopárka Nikoletta Kinizsi Pál Gimnázium
87. 50 Cano-Krommer Dániel
Györe Kincső
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
87. 50 Horváth Norbert Bálint
Kancsár Martin
Tóth Bence Szekszárdi I. Béla Gimnázium
90. 49 Köntös Bernadett
Zahora Hanna
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
90. 49 Prisztóka Mátyás
Szmolár Attila Botond
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
92. 48 Ács Dóra Gréta
Tobak Luca Sára
Simkó Krisztián Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
92. 48 Bognár Bálint József
Kóczán Gergely
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
92. 48 Horváth Emese Dorka
Molnár Anna
Dr. Kas Géza Városmajori Gimnázium
92. 48 Kenessei Zsombor
Takács István
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
92. 48 Marshall Benjamin István
Somodi Ákos Gergely
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
92. 48 Mihálovics Zoltán András
Pintér Patrik Martin
Balázs Árpád Felcsúti Letenyey Lajos Gimn., Szakg., Szakközépiskola
98. 47 Babós Andreas
Simon Iván
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
98. 47 Bagdán Péter
Körösparti János
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
98. 47 Bárdos-Deák Botond
Márkus Kata
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
98. 47 Horváth Liliána
Lenner Luca Anna
Fehérné Gyömörey Katalin Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
98. 47 Liebhardt Sára
Németh Árpád
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
103. 46 Antal Katalin
Árvai Zita
Dr. Ujlaky István Bányai Júlia Gimnázium
103. 46 Bárány Bálint
Diószegi Ádám
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
103. 46 Erdős Kornél
Török Ágoston
Dr. Ujlaky István Bányai Júlia Gimnázium
106. 44 Bodor Bence
Tarnay Ákos
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
107. 43 Bánszki Blanka
Háda Zsófia
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
107. 43 Szabó Petra
Szőke Viktória
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
109. 42 Herczeg András
Kovács Péter
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
109. 42 Nagy Dominik
Sosterics Balázs
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
111. 41 Deák Petra
Krebsz Nikolett
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
111. 41 Makkai Krisztián
Szilágyi Domonkos
Simkó Krisztián Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
111. 41 Papp Dorina
Vitényi Botond
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
114. 40 Aranyás Gergely
Bartus Diána
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
114. 40 Barasits Bálint
Szabó Bence
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimázium
114. 40 Király Petra
Réder Adél
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
117. 39 Darvas Péter
Kürti Áron
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
117. 39 Hanák Zoltán
Keresztúri András
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
117. 39 Kolozsvári Márton
Kővári Kristóf
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
120. 38 Márton Kata
Reichnach Lilla
Eperjesiné Pogrányi Rozália Tatabányai Árpád Gimnázium
120. 38 Ordasi Bianka
Szentgyörgyi Zénó
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
122. 37 Bakonyi Bertalan
Imre Balázs
Fehérné Gyömörey Katalin Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
122. 37 Mohl Dóra
Spinhért Anna
Balázs Árpád Felcsúti Letenyey Lajos Gimn., Szakg., Szakközépiskola
122. 37 Palotai Belián
Tóth Dorina
Simkó Krisztián Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
125. 36 Pál Zoltán
Velkei Imre
Dr.Klicász Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
125. 36 Szabó Fanni
Vas József
Tömpe László Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
127. 35 Ádor Szabolcs
Szilágyi-Sándor Benedek
Simkó Krisztián Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
127. 35 Balogh Krisztián
Gáspár Olivér
Fentu Kinga József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
127. 35 Sendula Ákos
Tatár Erzsébet
Iványosi-Szabó Andrea Piarista Gimnázium
130. 34 Farkas Eszter Ágnes
Prokopecz Vivien
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
130. 34 Jancsurák Marcell
Lengyel Barnabás
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
132. 33 Batin Tímea
Szilágyi Fanni
Simkó Krisztián Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
132. 33 Fekete Réka
Galovich Máté
Fehérné Gyömörey Katalin Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
132. 33 Kátai Enikő
Kátai Katalin
Dr. Kas Géza Városmajori Gimnázium
135. 32 Horváth Viktor
Spenger Dávid
Fentu Kinga József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
135. 32 Perzsina Száva
Sóvágó Máté
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
137. 30 Arnóczky Lóránt
Eck Balázs
Eperjesiné Pogrányi Rozália Tatabányai Árpád Gimnázium
138. 25 Blahó Krisztián
Tanács Lili
Fentu Kinga József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
139. 24 Géer Attila
Vitéz Anna
Fentu Kinga József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnáz
140. 0 Kovács Anna Virág
Takács Beatrix Réka
György Károly Zoltánné Csurja Edit SZENTENDREI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS
140. 0 Malmarits Bianka
Mikula Flóra
György Károly Zoltánné Csurja Edit SZENTENDREI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés