A 2020. évi verseny középdöntőjét és döntőjét a koronavírus okozta korlátozásokra való tekintettel elhalasztottuk!

Az új időpont: 2020. október 9-10.

Elődöntő eredmények – 2016

A 2016. évi versenyen összesen 167 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 18 csapatot, akik tovább jutottak a középdöntőbe!
A középdöntőre és a döntőre 2016. március 18-án illetve március 19-én, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. A részletes tájékoztatót az érintetteknek emailben hamarosan küldjük.
Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 107 Vulgarasz Zoé
Szűcs Áron
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
2. 105 Kovács Kristóf
Szajbély Zsigmond
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
3. 103 Lehoczky Dóra
Szittyai Bálint
Simon György Széchenyi István Gimnázium
4. 100 Gyuris Imre
Virág Nándor
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
5. 99 Kántor Regina
Bencsik Balázs
Marton Ervin Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola
6. 96 Andó Edit
Pál Janka
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
7. 94 Banda Ádám György
Hantos Bálint Viktor
Czene Gábor Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázi
7. 94 Rada Bálint
Winternitz Áron
Czene Gábor Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázi
9. 93 Néveri Dávid
Polt Balázs
Horváthné Mikuláskó Mónika Fekete I.-Vörösmarty M. Ált. Isk. és Gimn.
9. 93 Schrettner Jakab
Szajbély Sámuel
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
9. 93 Deák Dóra
Széll Bertalan
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
12. 88 Bojti Dóra
Szijjártó Péter
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
13. 87 Hajnal Barna
László Zoltán
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
13. 87 Ágoston-Szász Katalin
Győrkős Erika-Orsolya
Vincze Csilla Mária Báthory István Elméleti Líceum
13. 87 Szládovics Levente
Gombási Ákos
Markovics György András Keszthelyi Vajda János Gimnázium
16. 86 Négyesi Zoltán
Gulyás Illés Zsolt
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
16. 86 Mityók Kinga
Molnár Petra
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
18. 84 Petrovics Ferenc
Priskin Dániel
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
19. 82 Mezei Tímea
Varga Csenge
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
20. 81 Somlyai Anna
Árendás Nikolett
Szakál Ferenc Tatai Református Gimnázium
21. 79 Gereczi Botond
Riba Gergely
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
22. 78 Barics Petra
Németh Tímea
Herner Mihály FM DASZK, Ujhelyi Imre Mg. és Kg. Szakközépiskola
22. 78 Zámbó Balázs
Toperczer Péter
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
24. 77 Bódy Blanka
László Luca
Réti Balázs Lovassy László Gimnázium
25. 76 Németh Károly
Dugmonits Enikő
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
25. 76 Szili Ákos
Fazekas Dániel
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
25. 76 Korompay Márton
Pákozdi Gergely
Balogh Zoltán Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
25. 76 Forián-szabó Máté
Kádár Barnabás
Szakál Ádám Piarista Gimnázium
25. 76 Balogh Babett
Pintér Sára
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
25. 76 Magyar Laura
Kereszturi Dóra
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
25. 76 Madas Bálint
Telbisz Csanád
Szakál Ádám Piarista Gimnázium
32. 75 Fehér Márton
Rohán Katalin
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
32. 75 Máté Csaba
Székely György József
Bán Róbert Piarista Gimnázium
32. 75 Bella Bettina
Pfeiffer Laura
Szákovicsné Bérczy Dóra Judit Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskola, ÁMK
35. 73 Papp Gergely Csaba
Tóth Soma Péter
Bán Róbert Piarista Gimnázium
36. 72 Chovanecz Tímea
Könnyü Emma
Nánay Mihály Óbudai Árpád Gimnázium
36. 72 Balatoni Szilárd
Szentiványi András Imre
Bán Róbert Piarista Gimnázium
36. 72 Kele Zsombor
Gyurkó Csenge
Csáki Tibor Katona József Gimnázium
36. 72 Drobilich Benedek
Tuzson-berceli Tamás
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
36. 72 Bognár Alexandra
Kovács Fanni
Szákovicsné Bérczy Dóra Judit Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskola, ÁMK
36. 72 Vidovics Gergő
Varga Ákos
Szabó Ödön Bányai Júlia Gimnázium
36. 72 Gyaraki Dávid
Neszt Levente
Vlasits Géza Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
43. 71 Pintér József Martin
Szőcs Mihály
Csabák István Szent László Gimnázium és Kollégium
43. 71 Galsa Balázs
Varga Olivér Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
43. 71 Kövesdi Róbert
Pál Andor
Püskiné Mester Éva DRK Dóczy Gimnáziuma
46. 69 Balázs Enikő
Takács Petra
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
46. 69 Tátrai Péter
Sipeki Vencel
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
48. 68 Tisza Lilla Ágnes
Pintér Nikolett
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
48. 68 Bauer László
Schäfer Liza
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola
48. 68 Nagy Sára
Kele Anna
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
48. 68 Dzsacsovszki Virág
Bencsik Bence Dániel
Lencsés Barna Premontrei Szent Norbert Gimnázium
48. 68 Fodor Márk
Xeravits Ábris
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
53. 67 Horváth Donát
Nagy Bence
Kleininger Tamás Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
53. 67 Bartha Kristóf
Hamar Roberto
Gyöngyösiné Révész Andrea Baár-Madas Református Gimnázium
55. 66 Hársházi Viktória
Hencsei Bence
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
55. 66 Komáromi Koppány
Wochna András
Szakál Ádám Piarista Gimnázium
57. 65 Tőke Ťímea
Faur Csenge
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
57. 65 Janka Júlia
Szilágyi Margaréta
Zsendovits Anna Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
59. 64 Sághi Kristóf
Rácz János Sebestyén
Kleininger Tamás Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
59. 64 Nagy Márton
Horváth Bálint
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
61. 63 Péntek Botond
Pákai Botond
Vincze Csilla Mária Báthory István Elméleti Líceum
61. 63 Baj Zsolt
Biró Krisztián
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
61. 63 Gurály Attila
Nagy Ákos
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
61. 63 Birkás Bianka
Vági Petra
Seres Erzsébet Orosházi Táncsics M. Gimn., Szakközépisk. és Koll.
65. 62 Simó József
Liptai Benedek
Szakál Ádám Piarista Gimnázium
65. 62 Százados Tamás
Wally Martin
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
65. 62 Katona Pálma
Kegyes Csaba
Kapusi János Tóth Árpád Gimnázium
68. 61 Beszedics Márk
Szokolai László
Gáncsos Gabriella Vetési Albert Gimnázium
68. 61 Filkor Andrea
Fügedi Csaba
Gáspárné Nyitrai Éva Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola
70. 60 Hegyesi Eszter Bernadett
Törköly Szabolcs
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
70. 60 Foki Áron
Szőllősi László
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
70. 60 Tóthmátyás Bálint
Nagy Krisztián
Szemes Antal Madách Imre Gimnázium
70. 60 Boga Szabolcs
Heszler Bernát
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
70. 60 Román Luca
Szalóky Boldizsár
Szlovák-Baris Katinka Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
75. 59 Wágner-eikerol Kristóf
Reisz Ákos
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
75. 59 Dudás Gergő
Posnyák József
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
77. 58 Meretei Ádám
Németh Norbert
Sipőcz Zoltán Lovassy László Gimnázium
77. 58 Várkonyi Viktória
Hegyi Zsanett
Jakab György Mikszáth Kálmán Líceum
79. 57 Konkoly Enikő
Dajka Attila
Godó László DEBRECENI EGYETEM BALÁSHÁZY JÁNOS GYAKORLÓ SZAKKÖZ
79. 57 Dávid Gáspár
Forray András
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
79. 57 Szabó Hanna
Tóth Regina
Kreitler Adél Tatai Református Gimnázium
82. 56 Juranits Krisztián
Kulcsár Dominik
Máthé Romuáld Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
82. 56 Tegez Balázs
Kriskó János
Csáki Tibor Katona József Gimnázium
84. 55 Csete Timea Éva
Szász Lilla Emese
Vincze Csilla Mária Báthory István Elméleti Líceum
84. 55 Domokos Erika Elizabet
Kovács Liliána
Soós István BSzC Zwack J. Ker. és Vend. Szakképző Iskolája
84. 55 Reiter Renátó
Geyer Kirill
Kovácsi Zsolt Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyo Tannyelvű Gi
87. 54 Horváth László
Szűcs József Gábor
Tóth Attila Bp. XIV. Teleki Blanka Gimnázium
87. 54 Mucsi Márk
Balog Gábor
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
87. 54 Balogh Zsombor
Bajner Attila
Kleininger Tamás Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
90. 53 Fábián Norbert
Winterverber László Mátyás
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
90. 53 Filip Anna Réka
Vizin Brigitta
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
92. 52 Bogdán Balázs
Sidló Ádám
Hajagos József Berze Nagy János Gimnázium
92. 52 Nemes Lili
Matarits Dóra
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
92. 52 Király Krisztina
Kolárszki Dóra
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
92. 52 Kökény Bence
Krupa Péter
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
92. 52 Nagy Rudolf
Becseics Marcell
Tenyei-Tóth Angéla Siófoki Perczel Mór Gimnázium
92. 52 Grubits Kinga
Fábiánkovits Kitti
Szákovicsné Bérczy Dóra Judit Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskola, ÁMK
98. 51 Pászti Tamás Balázs
Finta Áron
Reisinger Gabriella Gundel Károly SZKI
98. 51 Orosz Miklós Kende
Korányi Ferenc Frigyes
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
100. 50 Balogh Zsombor
Pertis Botond
Kőrösiné Molnár Andrea Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
100. 50 Várhelyi Eszter
Bencsik Fruzsina
Klementné Szabó Franciska Széchényi Ferenc Gimnázium
102. 49 Tarsoly Petra
Szabó Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
102. 49 Lökkös Emma
Szalóki Lilla
Harsányi Tibor Toldy Ferenc Gimnázium
104. 48 Ungor Nikolett
Szurop Viktória
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
105. 47 Magyar Eszter
Zsiga Andrea
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
105. 47 Pilter Márton
Samu András
Somosiné Németh Alíz Pápai Református Kollégium Gimzáziuma és MSzKI
105. 47 Orovicz Lilla
Pál Nóra
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
105. 47 Dibusz Bendegúz
Galambos Lajos
Kreitler Adél Tatai Református Gimnázium
105. 47 Balázs Nóra
Kertész Fanni
Kőrösiné Molnár Andrea Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
110. 46 Visy Blanka
Gulyás Eszter
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
110. 46 Wéber Anna
Szakaszits Laura
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
110. 46 Nagy Beáta Regina
Soós Anna
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
110. 46 Vargha Botond
Varró Zsolt
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
110. 46 Kerényi Dominik
Soós Benedek Márk
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
115. 45 Kupi Dávid
Resch Attila
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziu
115. 45 Simkó Zita
Juhász Dávid
Kapusi János DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolája
117. 44 Földes Anna
Márkus Attila
Szentgróti-Tóth Tamás Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépisk. és Koll
117. 44 Varga Dorottya
Vörös Réka
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
119. 43 Bolváry Kata
Guttengéber Luca
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
119. 43 Bartha Károly
Fábián Dávid
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
121. 42 Nagy Anna Sára
Keresztessy Márk
Juhász Zsuzsanna Szent István király Zeneművészeti Szakközépiskola
121. 42 Szkurka Dóra
Béndek Ábris
Harsányi Tibor Toldy Ferenc Gimnázium
121. 42 Vörös Dániel
Mátay Péter
Gáncsos Gabriella Vetési Albert Gimnázium
124. 41 Károlyi Eszter
Kardos Regina
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
125. 40 Macska Mia Dominika
Varró Maja
Jakab György Mikszáth Kálmán Líceum
125. 40 Mogyorósy Ádám
Szöllösi Boglárka
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola
125. 40 Orbán Fanni
Szecsei Fanni Barbara
Csokor Réka Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium
125. 40 Fábián Anna Gertrúd
Gangel Dorottya
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
125. 40 Kálman Gréti
Kiss Dóri
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
130. 38 Farkas Dóra
Simola Rita
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
130. 38 Atlasz Márk
Nacsa Kristóf Arnold
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
130. 38 Munding Alíz
Ádám Kata
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
133. 37 Kollár Péter
Till Dávid Botond
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
133. 37 Patai Balázs
Rippel Kiara
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
135. 36 Fejes Gábor
Mitrik László
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
135. 36 Aschenbrenner András
Zsidek Bence
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
135. 36 Muszka Orsolya
Thalmayer Tímea
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
135. 36 Kis Virág
Sörös Zsófia
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
139. 35 Szabó Dóra
Csonka Martina
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
139. 35 Fábián Vanessza
Szőcsényi András
Csokor Réka Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium
139. 35 Klein Adrienn
Bajusz Vivien
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
142. 34 Bognár Boglárka
Rajki Nóra
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
142. 34 Bőhm Ramóna
Balanyi Kata
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
142. 34 Oláh Lilla
Jeseta Dóra
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
142. 34 Gulyás Mónika
Nagy László
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
146. 33 Csákó Fanni
Hodza Adelina
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
146. 33 Meixner Beatrix
Pupp Nikolett
Puskás Zsolt Paksi Vak Bottyán Gimnázium
146. 33 Esztergomi Evelin
Sille Brigitta
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
146. 33 Kovács Gábor
Horváth Szilárd
Kleininger Tamás Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
146. 33 Maresch Kornél
Wéber Ágoston
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
151. 32 Papp András
Leiner Soma
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
152. 31 Kovács Éva
Turcsik Petra
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
152. 31 Gábrisch Anita
Zódor Vivien
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
152. 31 Dinawi Rami
Molnár Máté Márton
Reisinger Gabriella Gundel Károly SZKI
155. 30 Zsély Zalán
Abdrabu Abdulrahman
Gedeon Hajnalka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
155. 30 Bakonyi Ádám
Nemes Zoltán
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
155. 30 Oletics Antónia
Kovásznai Márk
Tenyei-Tóth Angéla Siófoki Perczel Mór Gimnázium
155. 30 Czibilka Ivett
Sidelszki Réka
Gedeon Hajnalka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
159. 29 Herczenik Ádám
Kecskés András
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
159. 29 Pokk Henrietta
Ilok Petra
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
159. 29 Kéri Anna
Torma Noémi
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
159. 29 Kókai Fanni
Mátyás Renáta
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
163. 28 Márka Evelin
Süle-szigeti Kamilla
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
164. 27 Bánhidi Flórián
Kálmánchey Nándor
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
165. 25 Jenei Balázs
Kriston Attila
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
166. 24 Farkas Julianna
Budai Eszter
Hermesz Zoltán Szent István Gimnázium
167. 22 Kovács Orsolya
Máté Laura
Gedeon Hajnalka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés