Elődöntő eredmények – 2015

A 2015. évi versenyen összesen 169 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 20 csapatot, akik tovább jutottak a középdöntőbe! A középdöntőre és a döntőre 2015. március 20-én illetve március 21-én, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. A részletes tájékoztatót az érintetteknek emailben kiküldtük.
Gratulálunk a továbbjutóknak!

Technikai hiba miatt kihagytuk az eredeti listából a Piarista Gimnázium csapatait, így a javítás után kissé módosultak a helyezések. Az eredeti továbbjutók természetesen így is továbbjutottak, csak bővült a középdöntő mezőnye még egy csapattal.

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 108 Balogh Éva Boglárka
Bácskai Sára Anna
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
2. 103 Egédi Dániel
Máté Erik
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
3. 101 Bujtor Alex
Varga Stefánia
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
4. 100 Kovács Eszter
Varró Tamás
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
5. 99 Freisinberger Kristóf
Mahó Sándor
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
5. 99 Veszelyi Krisztina Nóra
Zsohár Borbála
Gaál Mercédesz - Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
7. 98 Négyesi Zoltán
Gulyás Illés
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
8. 97 Dósa Dorina
Kiss Donát Márk
Asztalos Emese Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola é
9. 96 Palágyi Ákos
Böröczky András
Somosiné Németh Alíz Pápai Református Kollégium Gimzáziuma és MSzKI
9. 96 Takács Bálint
Széles András
Sipos Csaba Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
11. 95 Vulgarasz Zoé
Szűcs Áron
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
12. 94 Papp Levente
Takács Janka
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
13. 92 Kovács Kristóf
Szajbély Zsigmond
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
14. 89 Wéber Péter
Gál Krisztián
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
15. 88 Miklós Máté
Zelei Ágoston
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
16. 87 Kalcsú Tünde
Schimpl Viktória
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
16. 87 Porcsa Vince
Witzl Ádám
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
18. 86 Lakatos Bence
Heiner Soma
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
19. 85 Bojti Dóra
Szijjártó Péter
Lengyel József Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző
19. 85 Hernády Balázs
Oberfrank Balázs Pál
Bán Róbert Piarista Gimnázium
21. 84 Máté Csaba
Székely György József
Bán Róbert Piarista Gimnázium
22. 83 Bús Gellért
Majtényi Márton
Bán Róbert Piarista Gimnázium
23. 82 Bélteki János Benjámin
Csíkos Sándor
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
24. 80 Fockter Zoltán
Zelenka Balázs
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
24. 80 Kutasi Dániel
Szabó Botond
Simon György Széchenyi István Gimnázium
24. 80 Lehoczky Dóra
Szittyai Bálint
Simon György Széchenyi István Gimnázium
27. 79 Kegyes Csaba
Kerékgyártó Péter
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
28. 78 Leiner Soma
Papp András
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
29. 75 Hábel Luca Katalin
Koós Gergő
Szilágyi Beáta Madách Imre Gimnázium és Szakközépiskola
29. 75 Kolozsvári Péter
Horváth Lóránt
Tüske Judit - Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
29. 75 Szili Ákos
Fazekas Dániel
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
29. 75 Tényi Petra
Tóbiás Katinka
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
29. 75 Volford Anita
Szekeres Dániel
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
34. 74 Kádár Lőrinc
Szili Mátyás
Fejes István Ferenc Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
34. 74 Nagy Márton
Horváth Bálint Bence
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
36. 73 Deák Dóra
Zsarkó Zsanett
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
37. 72 Kiss Cintia
Kristóf Erzsébet
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
37. 72 Unzeitig Péter
Kovács Benedek
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
37. 72 Szathury Bálint
Szentiványi András Imre
Bán Róbert Piarista Gimnázium
40. 71 Gránicz Soma
Németh Dániel
Nánay Mihály Szent Benedek Iskolaközpont
41. 70 Bálint Attila
Csolák Dániel
Hajagos József Berze Nagy János Gimnázium
41. 70 Juranits Krisztián
Vértesaljai Ágoston
Máthé Romuáld Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
41. 70 Pál Janka
Andó Edit
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
41. 70 Kovács Dominik Marcell
Varga Olivér Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
45. 69 Morvai Gábor
Tóth Soma Péter
Bán Róbert Piarista Gimnázium
45. 69 Bogdán Balázs
Sidló Ádám
Hajagos József Berze Nagy János Gimnázium
45. 69 Czibere Tamás
Etzl Edgár
Simon György Széchenyi István Gimnázium
48. 68 Lenkó Lili
Nádudvari Flóra
Szénási Ferenc Gyula Egri Ward Maria Általános Iskola, Gimnázium, Ko
48. 68 Németh Richárd (11. évfolyam)
Kiss Boldizsár (11. évfolyam)
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
48. 68 Balatoni Szilárd
Tóth Sebestyén Márk
Bán Róbert Piarista Gimnázium
51. 67 Bertalan Laura
Szabados Péter
Némethné Gyetvai Anna Piarista Általános Isk. Gimn. és Szakközépiskola
51. 67 László Zoltán
Hajnal Barna
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
51. 67 Sörös Patrick (11. évfolyam, Nánay Mihály)
Ciceu Jarina (11. évfolyam, Nánay Mihály)
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
54. 66 Gurbity Balázs
Tóth Milán
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
55. 65 Petrovics Ferenc
Priskin Dániel
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
56. 64 Balogh Babett
Pintér Sára
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
56. 64 Varga Krisztián
Lengyel Nándor
Fejes István Ferenc Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
58. 62 Egyházi Dániel
Deér Dániel
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
58. 62 Juhász Márton
Németh Timea
Herner Mihály FM DASZK, Ujhelyi Imre Mg. és Kg. Szakközépiskola
58. 62 Kasza Lénárd
Nagy Benjámin
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
58. 62 Simola Rita
Farkas Dóra
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
62. 61 Bauer László
Schäfer Liza
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola
62. 61 Gereczi Botond
Nagy Levente
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
62. 61 Horváth Barnabás
Szatmári Márton
Dr. Kas Géza Városmajori Gimnázium
65. 60 Mucsi Mihály
Peczanek Richárd
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
65. 60 Kiss Benedek
Mádl Miklós
Bán Róbert Piarista Gimnázium
67. 59 Hannya Omar
Labancz Barbara
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
67. 59 Kiss Boglárka
Szabó Dóra
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
67. 59 Bouquet Gergely
Dudás Ágoston
Bán Róbert Piarista Gimnázium
70. 58 Abdul-Nour Fady
Penc Patrik
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
70. 58 Bene Zalán
Liker Roland
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
70. 58 Csiba Rebeka
Pakucs Dóra
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
70. 58 Földi Ákos
Görög Vilmos
Ozsvár Péter Móra Ferenc Gimnázium
70. 58 Rékasi Barna
Cser Ádám
Asztalos Emese Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola é
70. 58 Sárospataki Anna
Berke Péter
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
70. 58 Nagy-Vécsei Barnabás
Somogyi Máté
Bán Róbert Piarista Gimnázium
77. 57 Dömötör Csenger Soma
Kasza Dávid
Bosnyák Eszter Szekszárdi Garay János Gimnázium
77. 57 Dudás Gergő
Posnyák József
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
79. 56 Bak Péter
Czimer Balázs
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
79. 56 Cziráky Tünde
Péli Noémi
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
79. 56 Magyar Laura
Kereszturi Dóra
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
79. 56 Sike Gabriella
Kiss Martin
Hajagos József Berze Nagy János Gimnázium
83. 55 Keveházi Zsombor
Berkesi Levente
Török Péter Pál Páduai Szent Antal Iskola
83. 55 Marton Gergely
Tisza Lilla Ágnes
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
83. 55 Pászti Tamás Balázs
Szentkirályi Ádám
Reisinger Gabriella Gundel Károly SZKI
83. 55 Vecsánin Boglárka
Bosnyák Inez
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
87. 53 Varga Ákos
Hegedűs András
Szabó Ödön Bányai Júlia Gimnázium
87. 53 Zilahy Anna
Frizzi Sámuel
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
89. 52 Dratsay Kata
Kele Anna
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
89. 52 Szende Firtos Júlia
Dobróczi Zsolt
Török Péter Pál Páduai Szent Antal Iskola
91. 51 Hirt Berill
Müller Rebeka
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
91. 51 Kádár Dorottya
Tálas András
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
91. 51 Sipos Noémi
Papp Sára
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
91. 51 Czvikovszky Ábel Péter
Víz Fülöp
Bán Róbert Piarista Gimnázium
95. 50 Láng Péter
Csordás Dávid
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
95. 50 Szabó Kitti
Mosoni Anna
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
97. 49 Kurucz Ágnes
Vilmányi Zsolt
Ozsvár Péter Móra Ferenc Gimnázium
97. 49 Matyasi Lilla
Tóth Boglárka
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
97. 49 Zelles Tamás
Pintér Barnabás
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
100. 48 Borus Lilla
Piti Alexandra
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
100. 48 Döbrössy Dorottya
Zelei Tamás
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
100. 48 Lopez-Müller Jennifer
Tőkés Ibolya
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
100. 48 Szabó Bettina
Kovács Kinga
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
104. 47 Kubik Mátyás
Peltzer László
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
104. 47 Nyerges Balázs
Forray András
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
106. 46 Illés Tamás Antal
Tóth-Salamon Ákos
Bán Róbert Piarista Gimnázium
107. 45 Balogh Brigitta
Kubicsek Adrienn
Országh László Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium és
107. 45 Bőzsöny Bálint
Juhász Nóra
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
107. 45 Czuffer Attila
Stefanich Tamás
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
107. 45 Filip Krisztina
Nagy Dániel
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
107. 45 Nagy Enikő
Kovács Ágnes
Simon György Széchenyi István Gimnázium
107. 45 Till Dávid Botond
Kollár Péter
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
107. 45 Varga Vincente
Juhász Donát Huba
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
114. 44 Mikulás Csaba
Papp Balázs
Dr. Szűcsné Kerti Anita Tóth Árpád Gimnázium
115. 43 Baglé Dávid
Fehér Fruzsina
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
115. 43 Belső-Vereszki Adél
Deák Lídia
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
115. 43 Kolompár Zsolt
Seres Gergő
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
115. 43 Kovács Adrienn
Huszár Fruzsina
Horváth István Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium
119. 42 Hesz Mária
Sebestény Veronika
Tarnai Kinga Budapesti Ward Mária Általános Iskola és Gimnázium
119. 42 Incze Denissza
Kovács Róbert
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
119. 42 Tass Bulcsú
Csizmadia Zsombor
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
122. 41 Gyovai József
Szabó Veronika
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
122. 41 Sárkány Péter
Szabó Zsombor
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
122. 41 Saska Szilvia
Hegyi Károly
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
122. 41 Schram István
Pál Zsolt
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
126. 40 Élő Dorottya Anna
Németh Kitti
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
127. 39 Horváth Hanna
Finta Áron
Reisinger Gabriella Gundel Károly SZKI
127. 39 Molnár Péter
Vitéz Benedek
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
127. 39 Rothärmel Réka
Sugár Kristóf
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
130. 38 Kanti Dominik
Lásztity Milorád
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
130. 38 Vaskó Balázs
Bősze Botond
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
132. 37 Benke András
Gruhala Patrícia
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
132. 37 Berke Anna
Turcsányi Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
132. 37 Drága László
Pataki Ferenc
Ozsvár Péter Móra Ferenc Gimnázium
132. 37 Farber Zsófia
Herczku Flóra
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
132. 37 Németh Niké
Mihalovics Emese
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
132. 37 Tóth Lőrinc
Kispál Adrien
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
138. 36 Hajzer Anna
Mógor Boglárka
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
138. 36 Sütő Máté
Borbáth Tímea
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
138. 36 Szilágyi Júlia
Bruszt Ráhel
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
141. 34 Csókás Emma
Botló Andrea
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
141. 34 Koczka Vencel
Lipták Zoltán
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
143. 33 Bús Krisztina
Bazsó Ágnes
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
143. 33 Szakasits Laura
Wéber Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
143. 33 Szőke Ádám
Szűcs Máté
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
146. 32 Filip Anna Réka
Vizin Brigitta
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
147. 31 Barna Zsófia
Hibján Dóra
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
147. 31 Biró Kamilla
Peterdi Panna
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
147. 31 Gonda Éva
Gál Réka
Országh László Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium és
147. 31 Kendi Csaba
Tóth Martin Szilárd
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
151. 30 Szántó Anna
Frontó Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
152. 29 Bolváry Kata
Lugasi Nikolett
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
152. 29 Gabrieli Eperke
Pólai Panna
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
152. 29 Mouhoubi Karim
Hajnal Bence
Böröczki Róbert Krúdy Gyula Középiskola
152. 29 Papp Emese
Varsányi Csenge
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
156. 28 Orosz Nikoletta
Bartos Réka
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
156. 28 Pataki Dóra
Meszlényi Csilla
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
158. 27 Barta Noémi
Budavári Viktória
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
158. 27 Brandschott Áron
Merkovics Milán
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
160. 25 Bóka Martin Gábor
Czifra Gábor
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
161. 24 Csiki Sára
des Escherolles Kusper Fédra
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
162. 23 Nyúl Bettina
Parti Tímea
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
163. 21 Dominics-Nagy Patrícia Daniella
Varga Viktória
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
164. - Garai Gabriella
Kovács Viktória Angéla
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
164. - Hartmann Bernadett
Kiss Bernadett
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
164. - Kiss Gergő
Banga Marcell
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
164. - Maday Benjámin
Tímár Paula
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
164. - Németh Zsófia
Szabó Zsolt
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
164. - Vészi Kata
Radics Lujza Anna
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés