Elődöntő eredmények – 2019

A 2019. évi versenyen összesen 95 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 19 csapatot, akik továbbjutottak a középdöntőbe!
A középdöntőre és a döntőre 2019. március 22-én pénteken, illetve március 23-án szombaton, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban.
A részletes tájékoztatót a további ajánlott irodalomról és a versennyel kapcsolatos egyéb tudnivalókról az érintetteknek emailben küldjük.

Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 106 Déri Barnabás
Pesztenlehrer Ákos
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
2. 102 Kaszap Kinga
Tóth Blanka
Pálinkó Dániel ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
2. 102 Dratsay Dénes
Szajbély Sámuel
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
4. 99 Dobos Balázs
Gulyás Zoltán
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
5. 96 Nagy Benedek
Pintér Nóra Edit
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6. 94 Bolváry Csenge
Sipka Bertalan
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
7. 93 Csordás Renátó
Gere Balázs
Szabó Zoltán Korányi Frigyes Görögkatolikus Gimnázium
7. 93 Szkalisity András
Tráser Nándor
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
7. 93 Molnár Bence
Vitkovics Patrik
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
10. 92 Király Előd
Sándor Vince
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
11. 89 Pál Zoltán Gergő
Rigó Márton
Fehér András Budapest X. kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
12. 88 Firtl Martin
Goda Máté
Horváth Eszter Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
12. 88 Ágoston Fanni
Gyuris Csaba
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
14. 87 Aczél Péter
Cziráki Kamilla
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
14. 87 Bényei Tamás
Takács Botond Benedek
Czene Gábor Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium
14. 87 Molnár Kristóf András
Szőllősy András
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
17. 86 Kánnár Anna Mária
Krihó László Bendegúz
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
17. 86 Gajdócsi András
Oláh Soma
Udvarhelyiné Hyross Amelita, Simkó Krisztián Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
17. 86 Bereczki Mihály Patrik
Szűcs Tímea
Gálné Horváth Ildikó Németh László Gimnázium
20. 85 Lanczkor Tímea
Podvorszki Csilla
Fehér András Budapest X. kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
21. 84 Györkös Ramóna
Varga Gréta
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
22. 82 Gerebenits Zóra
Molnár Réka
Horváth Csaba Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
22. 82 Kálmán Inez
Kovács Réka
Szlovák Szabolcs Janus Pannonius Gimnázium
24. 81 Kiss Hunor
Makrai Olivér
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
24. 81 Kovács Ákos
Okos Bálint
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
26. 77 Őszi Csongor
Szücs Levente
Illés Sándor Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
26. 77 Ďurdík Ágoston
Meszlényi Réka
Németh Klára MARIANUM Egyházi Gimnázium
28. 75 Madas Bálint
Telbisz Csanád Ferenc
Bán Róbert Piarista Gimnázium
29. 74 Dudás Márk
Tomics Boldizsár Gábor
Bán Róbert Piarista Gimnázium
30. 73 Benics Márk
Szita Gergely
Szlovák Szabolcs Janus Pannonius Gimnázium
30. 73 Lippai Tibor
Nagy Matthias
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
32. 71 Uzsák Martin
Vinczellér Gréta
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
33. 69 Bíró Annamária
Rohán Zsuzsanna
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
33. 69 Enyedi Bence
Tóth Viktória
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
35. 66 Módra Attila
Tóth Soma
Bagócsi Zsuzsanna Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
36. 62 Bakonyvári Bence
Vajas Zsolt
Fehér András Budapest X. kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
36. 62 Körösparti János
Tóth Márton
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
38. 61 xxx xxx
Sajti Konor
Nánay Mihály Óbudai Árpád Gimnázium
39. 60 Funtek Valter
Kóczán Gergely
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
39. 60 Kiss Ernő
Répás Márton
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
41. 58 Gattyán Bence
Szalontai Larina
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
42. 57 Borsodi Bálint
Váradi Kata
Lukácsiné Lehota Edit Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
42. 57 Kardos Dávid
Szabó Ákos
Mészáros János Kodály Iskola
42. 57 Hajdu Sándor Viktor
Ottroba Tímea
Seres Erzsébet Orosházi Táncsics M. Gimn., Szakgimnázium és Koll.
42. 57 Földi Ákos
Geluh Barbara
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
42. 57 Kassai Levente
Szilvácsku Márton
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
47. 56 Prisztóka Mátyás
Szmolár Attila Botond
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
47. 56 Bezák Olivér Tibor
Kiss-Komjáthy Andor Benedek
Bán Róbert Piarista Gimnázium
47. 56 Molnár Alexandra
Szabó Szabolcs
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
50. 54 Csáki Balázs
Francia Fábián
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
51. 53 Bán Balázs
Peres Vivien Nikoletta
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
51. 53 Laboncz Levente
Marshall Benjamin
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
53. 52 Csapodi Mátyás Imre
Greschik András Zsombor
Bán Róbert Piarista Gimnázium
53. 52 Dudás Léna Júlia
Rigó László Tibor
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
53. 52 Kozma Lili 9.K
Schifter Anna 9.K
Pozsikné Németh Katalin Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
56. 51 Bóldis Balázs Zoltán
Várnai Balázs
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
57. 50 Schmidt Dániel
Tárnok András
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
58. 49 Kóródi Márton
Sipos Marcell
Bán Róbert Piarista Gimnázium
59. 48 Bölcskei Hanna
Kiss Anna
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
60. 47 Egyed Márton
Ittzés Miklós Gábor
dr. Fancsovitsné Bőjtös Zsuzsanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
60. 47 Di Maio Dóra
Hegedűs Csenge
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
62. 46 Spráger Lina
Szücs Virág
Dr. Szenyéri Zoltán Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
63. 45 Bagu Ádám
Horváth Ádám Márton
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
63. 45 Laskai Anna
Sós Dóra
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
63. 45 Budinszki Réka
Kelevitz Virág
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
66. 44 Lenner András Tibor
Lőrincz Ádám László
Fehérné Gyömörey Katalin Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
66. 44 Markó Dóra
Virág Ágnes
Horváth Anita Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Középiskola
66. 44 Körösparti Zsolt
Madarasi Eszter
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
66. 44 Alberti Laura
Sándor Zorka
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
70. 43 Gyöngyösi Sára
Kovács Orsolya
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
71. 42 Bényei Jázmin
Kocsis Laura
Horváth Anita Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Középiskola
71. 42 Biró Zsombor
Szelid Benjámin Timót
Bán Róbert Piarista Gimnázium
73. 41 Kis Hunor
Schaffer László
Várday Gergely Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
73. 41 Osin Kyryl
Raffai Kristóf
Tar Ferenc Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium
73. 41 Terecskei Alíz
Török Viktória
Anda Dávid Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
73. 41 Nagy Ádám
Varga Máté
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
73. 41 Győry Ádám
Jakab Atilla
Bán Róbert Piarista Gimnázium
73. 41 Nikovics Gergő
Pecze Benedek
Kuborczikné Tóth Edina Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
79. 40 Bárány Bálint
Diószegi Ádám Krisztián
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
80. 39 Jancsurák Marcell
Lengyel Barnabás
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
80. 39 Kővári Kristóf
Sasi Domonkos
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
80. 39 Babai András István
Fogarasi Levente
Bán Róbert Piarista Gimnázium
80. 39 Agócs Zsombor
Viczán Péter
Borosné Szlávik Mária Verseghy Ferenc Gimnázium
80. 39 Boha Dániel
Szaniszló Máté Zsolt
Borosné Szlávik Mária Verseghy Ferenc Gimnázium
85. 38 Bozsik Levente
Lehoczki Máté
Pokk Péter Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
86. 37 Baráth Dávid Bán Róbert Piarista Gimnázium
86. 37 Benedek Zsombor Géza
Pintér Artúr Vilmos
Bán Róbert Piarista Gimnázium
86. 37 Környei Viktor
Sebestyén Kristóf
Bán Róbert Piarista Gimnázium
89. 36 Darvas Péter
Kürti Áron Herkules
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
90. 33 Szabó Petra
Szőke Viktória
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
90. 33 Horváth Bálint
Kancsár Martin
Tóth Bence Szekszárdi I. Béla Gimnázium
92. 32 Molnár Léna
Ocsovai Flóra
Kuborczikné Tóth Edina Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
93. 31 Asztalos Flóra Diána
Mező Dávid Marcell
Duró Ferenc BSZC Arany János Gimnáziuma és Szakgimnáziuma
93. 31 Kállai Zsófia
Szarvas Fédra
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
95. 25 Andrasev Fülöp
Varju Lili
Almási Orsolya Kosztolányi Dezső Gimnázium
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés