Elődöntő eredmények – 2021

A 2021. évi versenyen összesen 69 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 18 csapatot, akik továbbjutottak a középdöntőbe!
A részletes tájékoztatót a további ajánlott irodalomról és a versennyel kapcsolatos egyéb tudnivalókról az érintetteknek emailben küldjük.

Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 106 Cziráki Kamilla
Novák Sámuel
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
1. 106 Koszta Benedek
Sándor Vince Máté
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
3. 103 Kovács Ákos
Szathmári Donát
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
4. 94 Szerdahelyi Anna Mária
Molnár Lili Anna
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
4. 94 Köteles Csilla
Riesing Eszter
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6. 91 Matúz Balázs
Matúz Marcell
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
7. 86 Kovács Kristóf
Szücs Márton
Tullner Tibor Jób Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
8. 85 Kovács Viktória
Makrai Olivér
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
9. 81 Bagi Zsombor
Lőrinczi Petra
Rónai Gábor Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
10. 80 Bányay Csongor
Berényi Barnabás
Ágó Simon Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
11. 77 Hegedűs Barnabás Dénes
Péterfi Csongor
Lencsés Barna Premontrei Iskolaközpont
12. 76 Debreczeni Csaba
Nagy Bence
Tóth Sándor Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
12. 76 Amberger Hanna
Czigányik Jázmin
Ágó Simon Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
14. 75 Ari Roland
Petróczi István Márton
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
15. 74 Déri Barnabás
Pesztenlehrer Ákos
Tullner Tibor Jób Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
15. 74 Kovács Réka
Pongrácz Dávid
Szlovák Szabolcs Janus Pannonius Gimnázium
15. 74 Maurer Lili
Németh Dorina
Rebákné Németh Erzsébet Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
18. 73 Czájlik Márk
Végh Levente
Balogh Andrea Prohaszka Ottokár Katolikus Gimnázium
19. 71 Bencsik Rebeka
Szigeti Sára Klára
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
20. 70 Fekete Martin
Benkovits Marcell
Rebákné Németh Erzsébet Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
21. 68 Tallér Jolán
Vas Nóra
Zsendovits Anna Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
22. 67 Fehér Gergő
Izing Péter
Rónai Gábor Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
23. 66 Kerti Janka
Palotay Ádám
Ágó Simon Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
23. 66 Tiba Izabella
Dóczi Eszter
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
25. 63 Kiss Levente
Varga Barnabás
Takács Erika Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
25. 63 Bárkányi Richárd
Székely Soma Rudolf
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
27. 62 Kubatovics Anna
Lenti Zsombor
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
28. 60 Kerekes Noémi
Piukovics Katalin
Tóth László Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
28. 60 Chrappan Eszter
Varga Nóra
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
30. 59 Habina Dániel
Fürész Arnold
Klicasz Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
31. 57 Rab Fanni
Bódi Levente János
Kárpáti Zoltán Krix Antalné Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
32. 56 Nyíri Hanna
Tényi Réka
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
33. 54 Kerekes Kinga
Rinézer Bianka
Szemes Antal Madách Imre Gimnázium
34. 53 Horváth Máté István
Ludvig-Maurer Zsolt
Szemes Antal Madách Imre Gimnázium
34. 53 Sax Anna
Rosza Réka
Dr. Nánay Mihály Óbudai Árpád Gimnázium
34. 53 Zámbó Dominik
Kovács Tamás
Somogyiné Kalmár Krisztina Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
37. 52 Haskó Zsolt
Stenczel László
Bertalan Gábor KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
37. 52 Balla Milán
Szabó Ádám
Tóth László Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
39. 51 Farkas Dorina
Kovács Emese
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
39. 51 Somogyi Anna
Szalai Vivien
Horváth Csaba Rudas Közgazdasági SZKI, Szakiskola és Kollégium
41. 50 Kiss Marcell
Bartus Levente
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
42. 49 Flammer Csenge
Habony Bence
Rónai Gábor Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
42. 49 Piricsi Richárd
Krahulecz Viktória
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
42. 49 Földvárszki Botond
Sashegyi Tamás
Klicasz Szpirosz Zrínyi Miklós Gimnázium
45. 48 Király János Barnabás
Járdánházi-Kurutz Vilmos
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
46. 47 Szabó Áron
Hercsik Máté
Balázs Árpád Felcsúti Letenyey Lajos Gimn., Techn., Szakképzői.
47. 46 Bereczki Máté
Gábor András
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
48. 45 Kemenes Golda
Szabó Regő
Sziráki Beatrix Gizella Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimn.és Tech.
49. 44 Kuti Lilla Szabina
Markos György József
Csaba Attila Csimár Berzsenyi Dániel Gimnázium
49. 44 Maurer Celina
Schieber Benjámin
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
49. 44 Czár Gyula
Láris Márton
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
52. 43 Kern Luca
Szalay Tímea
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
52. 43 Baljer Roxána
Szilágyi Richárd
Balázs Árpád Felcsúti Letenyey Lajos Gimn., Techn., Szakképzői.
52. 43 Jámbor Réka
Szoboszlai Viktória
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
55. 41 Bednanics Hanna
Szövényi Dóra
Zsendovits Anna Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
55. 41 Sós Dóra
Szabó Petra
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
57. 40 Csorba Leila Csilla
Pintér Panna
Szemes Antal Madách Imre Gimnázium
58. 39 Borsos Balázs
Veres Tamás
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
59. 38 Gubicza Bernadett
Szentgyörgyi Zénó
Hádáné Fehértói Lívia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
59. 38 Borsodi Márta
Erdős Amira
Harkai Hajnalka Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
61. 37 Cseh Csaba Gyula
Kiss Krisztián Zsolt
Szilágyi József Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
62. 36 Szondy Péter
Fodor Botond
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
62. 36 Hajnal Balázs
Kasza-Kovács Máté
dr. Ujlaky István Bányai Júlia Gimnázium
62. 36 Körösparti Zsolt
Pénzes Viktor
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
65. 35 Szücsik Dávid
Nagy Kristóf
Révész Baár-Madas Református Gimnázium
65. 35 Kiss Balázs
Bere Péter
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
67. 32 Szőke Viktória
Laskai Anna
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
68. 30 Dobosi Anna
Sándor Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
69. 25 Berényi Lívia
Jónás Dorina
Horváth Csaba Rudas Közgazdasági SZKI, Szakiskola és Kollégium

7 év feladatsoraiból készült feladatgyűjtemény

A felkészüléshez legjobb társ A Földgömb

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés