Elődöntő eredmények – 2017

A 2017. évi versenyen összesen 150 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 17 csapatot, akik tovább jutottak a középdöntőbe!
A középdöntőre és a döntőre 2017. március 17-én pénteken, illetve március 18-án szombaton, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. A részletes tájékoztatót az érintetteknek emailben hamarosan küldjük.
Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 112 Kardalus Áron
Póra Boglárka
Antal Beáta Márton Áron Főgimnázium
2. 105 Szittyai Bálint
Geistlinger Anita
Simon György Széchenyi István Gimnázium
3. 101 Gyuris Imre
Virág Nándor
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
4. 99 Kovács Zalán
Kereszturi András
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
5. 94 Bertók Zsanett
Szeidl Sára
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
6. 92 Tömő Ákos
Székely Károly
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
7. 89 Kurucz Gergő
Lovas László
Dr. Szilágyiné Rádai Gabriella Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
8. 88 Hantos Bálint Viktor
Banda Ádám
Czene Gábor Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázi
9. 87 Fazekas Dániel
Szili Ákos
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
9. 87 Fehér Márton
Rohán Katalin
Rohánné Pintér Mária Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általá
11. 86 Németh Réka
Nagy Benedek
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
12. 85 Páczelt Partik
Hanák Zoltán
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
12. 85 Vígh Gergely
Vígh Márk
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
12. 85 Ojava Ülo Gábor
Fülöp Petra
Dr. Szilágyiné Rádai Gabriella Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
12. 85 Szijjártó Péter
Bojti Dóra
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
12. 85 Máté Csaba
Székely György József
Bán Róbert Piarista Gimnázium
17. 84 Kaszap Kinga Györgyi
Tóth Blanka Violetta
Kárpáti Zoltán Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
18. 81 Szűcs Áron
Szűcs Kata
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
18. 81 Török Soma Solt
Havas Dániel
Bognár Ferenc Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
18. 81 Gulya Laura
Pósa Bence
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
21. 80 Szajbély Sámuel
Tubak Dániel
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
22. 79 Gereczi Botond
Bárány Benedek
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
23. 77 Fodor Márk
Xeravits Ábris
Rebákné Németh Erzsébet Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
23. 77 Molnár Petra
Mityók Kinga
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
25. 73 Gulyás Zoltán
Barna Ferenc
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
25. 73 Tóth Miklós
Márton Kornél
Hepp Szabolcs Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium
27. 72 Fülöp Dorottya
Zelei Tamás
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
28. 71 Bodor Zsófia
Kovács Gábor
Soós István BSzC Zwack J. Ker. és Vend. Szakgimn.ésSzakköz.isk
28. 71 Winterverber László Mátyás
Fábián Norbert
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
28. 71 Csanádi András
Plegányi Sarolta
Mozgai Zsolt Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
28. 71 Balatoni Szilárd
Szentiványi András Imre
Bán Róbert Piarista Gimnázium
28. 71 Sipka Bertalan
Molnár Kincső
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
33. 70 Szücs Levente
Őszi Csongor
Illés Sándor Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
33. 70 Mezei Máté
Tabajdi Csanád
Dávid Lászlóné Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
33. 70 Jámbor Máté
Reif Roland
Kárpáti Zoltán Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
33. 70 Dudás Márk
Lipovics Tamás Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
33. 70 Madas Bálint
Telbisz Csanád Ferenc
Bán Róbert Piarista Gimnázium
33. 70 Tóth Soma Péter
Varga Olivér Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
39. 69 Molnár Lilla
Paizs Lilla
Dr. Szilágyiné Rádai Gabriella Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
39. 69 Szita Gergely
Szalóky Boldizsár
Szlovák-Baris Katinka, Lehőcz Róbert, Herner Mihály Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
39. 69 Kádár Barnabás
Komáromi Koppány János
Bán Róbert Piarista Gimnázium
42. 66 Kalmár Mátyás
Németh Márk
Szabó Erika Ciszterci Szent István Gimnázium
43. 64 Benedek Zsombor Géza
Turú András
Bán Róbert Piarista Gimnázium
43. 64 Nagy Martin
Tóth Milán
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
43. 64 Zombori Dóra
Kiss Sára
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
43. 64 László Zoltán
Fábián Róbert
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
47. 61 Bartha Kristóf
Hamar Roberto
Gyöngyösiné Révész Andrea Baár–Madas Református Gimnázium
47. 61 Borsos Lilla Emőke
Timmermann Zsanna
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
49. 60 Kovács Zsolt
Vámosi Tamás
Szabó Erika Ciszterci Szent István Gimnázium
49. 60 Juhász Bálint
Molnár Márton
Bán Róbert Piarista Gimnázium
51. 59 Boga Szabolcs
Varga Domonkos
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
51. 59 Nagy András
Tóth Gergely
Szemes Antal Madách Imre Gimnázium
53. 57 Kasza Lénárd
Nagy Benjámin
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
53. 57 Novák Henrietta
Németh Keve
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
53. 57 Forián-Szabó Máté
Simó József
Bán Róbert Piarista Gimnázium
53. 57 Liptai Benedek István
Wochna András
Bán Róbert Piarista Gimnázium
53. 57 Sümegi Soma
Berta Boglárka
Szőllősy László, Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
53. 57 Bakonyi András
Gedeon Zsanett Gerda
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola
53. 57 Kövesdi Róbert
Pál Andor
Mester Éva TTREK és a DRK Dóczy Gimnáziuma
60. 56 Péter Ádám
Szilágyi Dániel
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziu
60. 56 Cseri Bálint
Zboray Lilla
Kárpáti Zoltán Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
60. 56 Janka Júlia
Szilágyi Margaréta
Gallatz Klára Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
60. 56 Heiszig Fanni
Szász-Vadász Tünde
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
60. 56 Göncz Bertalan
Tomics Boldizsár Gábor
Bán Róbert Piarista Gimnázium
60. 56 Orbán Nóra
Benczédi Mihály
Balogh Zoltán Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
60. 56 Toperczer Péter
Zámbó Balázs
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
67. 53 Gullner András
Török Bence
Szabó Erika Ciszterci Szent István Gimnázium
68. 52 Vargha Botond
Varró Zsolt
Dömény Anita Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
69. 51 Gózón Marcell
Dudás Tamás
Kollár Artúr Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
69. 51 Kárpáti Karina
Antal Eszter
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
69. 51 Sípos Terézia
Kovács Hanna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
69. 51 Szitár Bence
Csupernyák Mary
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
73. 49 Filip Anna Réka
Vizin Brigitta
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
73. 49 Bubbla Betina
Stefula Máté
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
73. 49 Dobos Balázs
Müller Gábor
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
73. 49 Gibicz Alexander
Vilmányi Péter
Szlovák-Baris Katinka, Lehőcz Róbert, Herner Mihály Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
73. 49 Krúdy Kristóf György
Nyiri Dániel
Bán Róbert Piarista Gimnázium
73. 49 Bősz Luca
Antal Ádám
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
79. 48 Harrach Bence
Varga Kornél
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
79. 48 Wéber Anna
Rátkai Péter
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
81. 47 Hamlin Benjamin Lee
Istvándi Valentin
Varga Bálint Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
81. 47 Dénes Csenge
Szabó Levente
Pozsikné Németh Katalin Kölcsey Ferenc Gimnázium
81. 47 Schütz Brúnó
Babós Andreas
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
81. 47 Goncsarenko Karina
Biácsi Jázmin
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
81. 47 Mogyorósy Ádám
Pap László
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola
81. 47 Kálmán Gréta
Kiss Dóra
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
87. 46 MERKL Gabriella
POLYÁK Gréta Zsuzsa
ifj. PÁLYI Zoltán Bethlen Gábor Gimnázium és Általános Iskola
87. 46 Hedrich Natália
Vidákovics Ralf
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
87. 46 Sárbogárdi Balázs
Szokody Márton
Bán Róbert Piarista Gimnázium
87. 46 Nemes Lili
Mogyorósi Virág
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
91. 45 Cséplő László
Kiss Adrián
Kőszegi Margit, Pelikánné Tuba Gizella Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
91. 45 Popovics Panna
Libor Péter
Bodnár Károlyné Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium
91. 45 Szathmáry Örsi
Szabó Bence
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
91. 45 Bojti Beatrix
Gyulai Szandra
Lengyel József Péter András Gimnázium és Kollégium
91. 45 Várhelyi Eszter
Pálfi Zsófia
Klementné Szabó Franciska Széchényi Ferenc Gimnázium
91. 45 Lemesánszky Maja
Hajdu Nelli
Harsányi Tibor Toldy Ferenc Gimnázium
97. 44 Koller Dávid
Eszter Dániel
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
97. 44 Orovicz Lilla
Pál Nóra
Seregély Ildikó Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
97. 44 Magyar Eszter
Soós Tamara
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
100. 43 Baj Zsolt
Biró Krisztián
Alexa Mercédesz Batthyány Lajos Gimnázium
100. 43 Király Krisztina
Kolárszki Dóra
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
100. 43 Nádas Panna
Pálfi Zsófia
Sipőcz Zoltán Lovassy László Gimnázium
100. 43 Horváth Ágoston
Kovács Dávid
Török Péter Pál Páduai Szent Antal Iskola
104. 42 DÉVALD Tirza Krisztina
BÍRÓ Gréta Evelin
ifj. PÁLYI Zoltán Bethlen Gábor Gimnázium és Általános Iskola
104. 42 Várday Emese
Gábriel Zsófia
Kollár Artúr Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
104. 42 Mitrik László
Szeri Levente
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
104. 42 Lang Brigitta
Balogh Petra
Szlovák-Baris Katinka, Lehőcz Róbert, Herner Mihály Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
104. 42 Csölle Bianka
Csery Tamás
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
109. 41 Rátkovics Viktória
Joó Júlia
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
109. 41 Bécsy Katalin
Dobos Laura
Kollár Artúr Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
109. 41 Benics Márk
Horváth Dávid
Szlovák-Baris Katinka, Lehőcz Róbert, Herner Mihály Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
112. 40 Fábián Viktor
Forgács Milán
Turi László Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziu
112. 40 Dobos Dominik
Kurucz Máté
Rózsa Viktória NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gim
112. 40 Tarsoly Petra
Szabó Anna
Gyüréné Orosz Ágnes Újpesti Babits Mihály Gimnázium
115. 39 Kóczán Gergely
Bognár Bálint József
Nagy Róza Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium
115. 39 Tóth Martin
Jákri Branabás
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
115. 39 Aschenbrenner András
Zsidek Bence
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
118. 38 Kökény Bence
Krupa Péter
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
118. 38 Molnár Tamás
Lehota Eszter
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
118. 38 Vanya Vivien
Stegmayer Olivér
Szákovicsné Bérczy Dóra Judit Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskola, ÁMK
121. 37 Kiss Alexandra
Gál Attila
Tar Ferenc Bibó István AGSZ
121. 37 Antal Péter
Remény Olivér
Kothenczné Kemény Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
121. 37 Csibi-Kuti Orsolya
Nagy Kamilla
Lencsés Barna Premontrei Szent Norbert Gimnázium
124. 36 Bánlaki Katalin
Vojnits Maja Rita
Gallatz Klára Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
124. 36 Csuhai Roland
Wirth Bálint
Szlovák-Baris Katinka, Lehőcz Róbert, Herner Mihály Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
124. 36 Bauer Brúnó
Marsay Balázs
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Gimnázium
127. 35 Csaba Kinga
Szuhaj Anna
Gallatz Klára Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
127. 35 Straub Kinga
Tóth Anna
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
129. 34 Berencsi Brigitta
Brand Emese
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
129. 34 Borors Ágnes
Vavra Boglárka
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
129. 34 Holtner Dorina
Végh Gabriella
Lencsés Barna Premontrei Szent Norbert Gimnázium
132. 33 Bűnös Bianka
Bencze Alex László
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
132. 33 Lőrincz Zselyke
Takács Petra
Kőszegi Margit, Pelikánné Tuba Gizella Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
132. 33 Kovács Tünde
Szurop Viktória
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
135. 32 Szabados Simon
Czifra Gábor
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
135. 32 Nagy Viktória
Móricz Flóra
Tar Ferenc Bibó István AGSZ
135. 32 Hantos Patrik Márton
Pintér András
Czene Gábor Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázi
135. 32 Ungor Nikolett
Varga Zsófia
Nuberné Honti Ivett MNÁMK
135. 32 Varga Márton
Tánczos Lili
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
135. 32 Kéri Anna
Nagy Jázmin
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
141. 31 Jancsó Erika
Szarka Rebeka
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
141. 31 Maresch Kornél
Bertalan Olivér
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
143. 29 Sörös Zsófia
Kis Virág
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
144. 28 Módli Kata
Borbély Sára
Török Péter Pál Páduai Szent Antal Iskola
144. 28 Kiss Bianka
Virág Eszter
Gallatz Klára Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
146. 27 Göcsei Viktória
Rácz Dóra
Haszur Antal Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
147. 26 Süle-Szigeti Kamilla
Pónya Anna
Hobotné Molnár Erika Toldy Ferenc Gimnázium
148. 25 Haag Boglárka
Szász Klára
Kothenczné Kemény Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
149. 24 Coti Aletta
Zódor Vivien
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
150. 20 Bernáth Attila
Nagy András
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI

7 év feladatsoraiból készült feladatgyűjtemény

A felkészüléshez legjobb társ A Földgömb

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés