Elődöntő eredmények – 2014

A 2014. évi versenyen összesen 203 csapat nevezése volt érvényes. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 18 csapatot, akik tovább jutottak a középdöntőbe! A középdöntőre és a döntőre 2014. március 21-én illetve március 22-én, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. A részletes tájékoztatót az érintetteknek emailben kiküldtük, illetve a jobb oldali menüből letölthetik honlapunkról. Gratulálunk a továbbjutóknak!

HelyezésPontszámCsapattagokTanár neveIskola neve
1. 105 Bokodi Eszter
Priegl Csongor
Kreitler Adél Tatai Református Gimnázium
2. 100 Cserfai Márk
Kégli Attila
Kreitler Adél Tatai Református Gimnázium
3. 99 Nagy Dániel
Pongrácz Dániel
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
4. 96 Dobos András
Mónus Levente
Dobos Endre Alternatíva Általános Iskola, Gimnázium és Művésze
5. 95 Egédi Dániel
Máté Erik
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Iskola
5. 95 Kiss Beáta
Kiss Donát Márk
Asztalos Emese Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola é
5. 95 Makara Árpád
Füzes András György
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
8. 94 Veszelyi Krisztina Nóra
Nagy Diána
Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
9. 92 Berki Renáta Judit
Szabó Áron
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
9. 92 Bujtor Alex
Mikó-Baráth Szilveszter
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
9. 92 Kovács Eszter
Varró Tamás
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
12. 90 Bíró Boldizsár
Zelei Dániel
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
13. 89 Pécsi Linda
Huber Abigél
Smigerné Huber Gabriella Szent Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Általános
14. 88 Kádár Lőrinc
Lendvai Bálint
Fejes István Ferenc Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
14. 88 Zsohár Borbála
Horváth Lóránt
Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
16. 87 Tóth Bence
Kovács Lőrinc
Borosné Szlávik Mária Verseghy Ferenc Gimnázium
17. 86 Varga György
Gyetvai Dániel
Kéri András ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
18. 85 Csicsely Ákos
Pap Gábor
Mokran János Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium
19. 83 Szili Mátyás
Horti Kristóf
Fejes István Ferenc Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
20. 82 Dancsok Péter Ambrus
Kőröshegyi Domonkos
Bán Róbert Piarista Gimnázium
20. 82 Döbrössy Dorottya
Miklós Máté
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
20. 82 Fockter Zoltán
Zelenka Balázs
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
20. 82 Gulyás Kristóf
Szántó Virág
Némethné Gyetvai Anna Piarista Általános Isk. Gimn. és Szakközépiskola
20. 82 Koi Eszter
Nagy Tibor
Sipos Csaba Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
20. 82 Schimpl Viktória
Sasvári Diána
Szőllősyné Pálfi Melinda Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
20. 82 Székely Sándor
Márk Ádám Tibor
Kiss László Orosházi Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium
27. 80 Andrékó Tamás Dániel
Polonkai Ádám
Bolacsek László Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
28. 79 Dénes Anna
Lőrincz Orsolya
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
28. 79 Kiss Boldizsár
Németh Richárd
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
28. 79 Mátyás Robert
Both Tihamér
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
31. 78 Kleics Odett
Kovács Anita Renáta
Dobosné Hortobágyi Erika Széchenyi István Iskola
32. 77 Szerencsi Laura
Ridavits Tibor
dr.Vigné Csordás Rita Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
33. 76 Bojti Dóra
Szijjártó Péter
Lengyel József Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző
33. 76 Éles Nikolett
Kiss Zsófia
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
33. 76 Szikora Dóra Szilvia
Kucsmár Vivien
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
36. 75 Tóth Zoltán
Papp Levente
Lehőcz Róbert Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
37. 74 Ali Janka
Báskay János
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
37. 74 Molnár Anna
Varga Laura
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
39. 73 Bús Gellért
Majtényi Márton
Bán Róbert Piarista Gimnázium
39. 73 Hernády Balázs
Oberfrank Balázs Pál
Bán Róbert Piarista Gimnázium
41. 72 Benő Loránd
Buzogány Mátyás
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
41. 72 Négyesi Zoltán
Gulyás Illés
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
43. 71 Szabadi Szilveszter
Szabó Tamás
Kenyeres Zsolt+Thuránszky Rudolf Kalocsai Szent István Gimnázium
43. 71 Szathury Bálint
Zelles András Tibor
Bán Róbert Piarista Gimnázium
45. 70 Heiner Soma
Lakatos Bence
SZŐLLŐSYNÉ PÁLFI MELINDA SZEGEDI RADNÓTI MIKLÓS KÍSÉRLETI GIMNÁZIUM
46. 69 Becságh Bence
Hunyadi Ákos
Dr. Vidáné Fischer Andrea Petőfi Sándor Gimnázium
46. 69 Cziráky Tünde
Korom Gergely
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
46. 69 Kegyes Csaba
Szűcs Attila
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
49. 68 Kustár Tamás
Szekeres János
Szabó László Kecskeméti Katona József Gimnázium
50. 67 Bódy Blanka
László Luca
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
50. 67 Bódy Kolos
Páll Márton
Kőrösiné Molnár Andrea Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
50. 67 Mikes Márk Zoltán
Rákóczi Zoltán
Marton Margit László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
50. 67 Simó Magor
Olosz Albert
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
54. 66 Hesz Mária
Sebestény Veronika
Tarnai Kinga Budapesti Ward Mária Gimnázium
54. 66 Lajkó Ágoston
Sipos Bence
SZŐLLŐSYNÉ PÁLFI MELINDA SZEGEDI RADNÓTI MIKLÓS KÍSÉRLETI GIMNÁZIUM
54. 66 Rózsa Kata
Ferke Gréta
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
57. 65 Adorjáni Csenge
Bajkó Péter
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
57. 65 Benkovics Zsombor
Zeller Bálint
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
57. 65 Mádl Miklós Vilmos
Oláh Marcell
Bán Róbert Piarista Gimnázium
57. 65 Pályi Patrik
Simonek Tamás
Bán Róbert Piarista Gimnázium
57. 65 Petrovics Ferenc
Priskin Dániel
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
57. 65 Somogyi Csaba
Kovács Bálint
Szél Gergely Gourmand Szki
57. 65 Székely Ervin
Barabás Balázs
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
64. 64 Böröczky András
Palágyi Ákos
Kovács Péter Pápai Református Kollégium Gimnáziuma
64. 64 Dóra Dávid
Schreiner Gábor
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
64. 64 Huszár Mariann
Kasza Vivien
Garas Gizella Somogyi TISZK Középiskola Rudnay Gyula Középisk
64. 64 Kerékgyártó Péter
Litauszki Dániel
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
64. 64 Makk Gergely Attila
Padányi Ádám
Bán Róbert Piarista Gimnázium
64. 64 Szabó Fanni
Vörös Fanni
SZLOVÁK SZABOLCS JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM
70. 63 Tóth Klaudia
Horváth Kitti
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
71. 62 Gaál Tamara
Szobotka Vanda
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
71. 62 Horváth Kenéz
Vincze Ádám
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
73. 61 Ágoston-Szász Katalin
Pethő Adél
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
73. 61 Csizmadia Gergely
Kerekes Dominika
Szél Gergely Gourmand Szki
73. 61 Faludi Réka
Gergely Dorottya
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
73. 61 Kéri Balázs 10. B
Szládovics Levente 10. D
Zámbó Zoltán Keszthelyi Vajda János Gimnázium
73. 61 Kohut Ákos
Kovács Kristóf
Lengyel József Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző
73. 61 Puskás Zsolt
Herczeg Dániel
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
73. 61 Ritka József
Tóth Ábrahám
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
80. 60 Bencsik Bence
Fazekas Bence
Lencsés Barna Premontrei Szent Norbert Gimnázium
80. 60 Csontos Zsanett
Deák Lídia
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
80. 60 Komáromi Kinga
Sajben Fanni
Tündik Tamás Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
80. 60 Sándor Benjámin
Sándor Dániel
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
80. 60 Tárnok András
Puskás Kornél
Dr. Kas Géza Városmajori Gimnázium
85. 59 Jánosi Ábel
Kéray Dóra
Walczer Tünde, Nagy Andrea Fejér Megyei Táncsics Mihály Gimnázium
85. 59 Krekk Patrik
Lévai Ádám
Kerekes Szabolcs Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
85. 59 Lénárd Álmos
Tarr Zsombor
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
85. 59 Szalay Róbert Zsolt
Cseh Boglárka
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
89. 58 Barabás Hunor
Orbán Tamás
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
89. 58 Béres László
Simkó Zsófia
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
89. 58 Gacs Veronika
Wangler Bettina
Nagyné Kóczán Katalin Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gim
89. 58 Kovács Mercédesz
Simon Nóra
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
93. 57 Boga Szabolcs
Tóth-Horgosi Gergely
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
93. 57 Krähling Klaudia
Kövesdi Kornélia
Barocsai Zoltán I. Béla Gimnázium
93. 57 Le Theodor Dan
Nagy Soma
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
93. 57 Nagy-Vécsei Barnabás
Somogyi Máté
Bán Róbert Piarista Gimnázium
93. 57 Piri Melinda
Szakály Judit Sarolta
dr.Vigné Csordás Rita Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
93. 57 Szabó Márk
Szatmári Kristóf
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
93. 57 Treitz Renáta
Simon Kornélia
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
100. 56 Kaisinger András
Takács Bence
Dr. Lenner Tibor NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
100. 56 Kató Emese
Nyírő Ágota
Gallatz Klára Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
100. 56 Keszei Kornél
Schütz Oszkár
Dr. Lenner Tibor NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
100. 56 Makkai Gábor
Néda Ágnes
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
100. 56 Mike Anna
Gáspár Anna
Nagy Lászlóné Madách Imre Kollégium AJTP
100. 56 Ódri Abigél
Oravecz Orsolya
Bodor Tibor Verseghy Ferenc Gimnázium
106. 55 Fábián Gellért
Paragi Dominik
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
106. 55 Juhász Márton
Toldi Balázs
Herner Mihály VM DASZK, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági Szakközépisko
106. 55 Pavelka Lívia
Kis Bálint
Papp Katalin Vetési Albert Gimnázium
106. 55 Polcsics Franciska
Fodor Virág
Garas Gizella Somogyi TISZK Középiskola Rudnay Gyula Középisk
106. 55 van Waarden Franciska
Kucsera Melitta
Vígh Viktor Tinódi Sebestyén Gimnázium
111. 54 Albert Réka
Mátyás Mariann
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
111. 54 Bakay Barnabás
Beke Balázs
Lukácsiné Lehota Edit Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
111. 54 Deák Dávid
Fodor Zoltán
Tóthné Molnár Ágnes Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Ko
114. 53 Kántor Levente
Zsolnai Márk
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
114. 53 Kovách Fülöp
Petricskó Márton
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
114. 53 Mikulás Csaba
Papp Balázs
Dr. Szűcsné Kerti Anita Tóth Árpád Gimnázium
114. 53 Varga Réka
Szökő Laura
Nagyné Kóczán Katalin Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gim
118. 52 Baglé Dávid
Fehér Fruzsina
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
118. 52 Hetei Martin Péter
Gáspár Sándor
Nagy Lászlóné Madách Imre Kollégium AJTP
118. 52 Horák Dániel
Varga Petra
Burián István Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Is
118. 52 Hortobágyi Ákos
Lellei Benedek
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
118. 52 Tóbiás Patrícia
Szalai Márk Dániel
Lukácsiné Lehota Edit Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
123. 51 Hőgyei Sarolta
Besei Liza
Sziliné Dienes Irén Árpád Gimnázium
124. 50 Jandó Tamás
Radics Levente
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
124. 50 Schneider Adrien
Varga Ákos
Szabó Ödön Bányai Júlia Gimnázium
126. 49 Archberger Krisztina
László Delinke
Kocsis Pál Nagykállói Budai Nagy Antal Szakközépiskola
126. 49 Sata Bálint
Pethő Szabolcs
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
128. 48 Gyarmathy László
Edelényi Szabó Viktor
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
128. 48 Hegyes Anett
Hauptman Balázs
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
128. 48 Köteles Krisztián
Zábrádi Botond
Bán Róbert Piarista Gimnázium
131. 47 Bőzsöny Bálint
Juhász Nóra
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
131. 47 Erdei Péter
Gombás Balázs
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
131. 47 Horváth Evelin
Seliga Martina
Gáncsos Gabriella Vetési Albert Gimnázium
131. 47 Jármi Miklós
Kovács István
Dr. Kató Simonné Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola és Koll
131. 47 Kenyeres Erik
Varga Ádám
Bodor Tibor Verseghy Ferenc Gimnázium
131. 47 Kiliti Barbara
Németh Fruzsina
Gáncsos Gabriella Vetési Albert Gimnázium
131. 47 Puha Petra
Mester Bianka
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
138. 46 Balogh Márton Bence
Nyúzó Zoltán
Kőrösiné Molnár Andrea Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
138. 46 Domoki Máté
Tóth Máté
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
138. 46 Dúzsi Lőrinc
Szalontai Jenő
Barocsai Zoltán I. Béla Gimnázium
138. 46 Kellerwessel Klaus Hans
Szakali Benedek
Szabó Ödön Bányai Júlia Gimnázium
138. 46 Nagy Renáta
Palásti Kovács Bálint
Fonyódi Szabolcs Pécsi Református Kollégium
138. 46 Páti Máté
Zsiga Zsombor
Tar Ferenc Hévízi Bibó Gimnázium
138. 46 Rékasi Barna
Cser Ádám
Asztalos Emese Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola é
138. 46 SZMRTYKA BALÁZS
SZIGETI ZSOLT
Horváth Csaba Rudas Közgazdasági SZKI, Szakiskola és Kollégium
146. 45 Bocskai Csilla
Becső-Vereszki Adál
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
146. 45 Füzesi Judit
Lakatos Anna
Szél Gergely Gourmand Szki
146. 45 Kiss Renáta
Németh Károly
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
149. 44 Bartha Zoárd
Terebesi Szabolcs
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
149. 44 Fejes Máté
Kiss Benedek
Bán Róbert Piarista Gimnázium
149. 44 Kiss Anna
Pénzes Klaudia
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
152. 43 Bárdos Imola
Csillag Lehel
Polacsek Erika Báthory István Elméleti Líceum
152. 43 Bor Anna
Babos Réka
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
152. 43 Fekete Fruzsina
Szabó Fanni
Burián István Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Is
152. 43 Fitos Gergő
Szarka Bence
Tar Ferenc Hévízi Bibó Gimnázium
152. 43 Galambos Eszter Málna
Szabó Zsombor
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
152. 43 Hajzer János
Aracsi Szabolcs
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
152. 43 Holtsag Dóra Renáta
Zrubecz Zsófia Boglárka
Ernhoffer Anna Városmajori Gimnázium
152. 43 Illés Emese Magdolna
Tyihák Ágnes
Asztalos Emese Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola é
152. 43 Kalocsa Evelin
Silman Valentin
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
152. 43 Kubik Mátyás István
Seres Gergő
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
162. 42 Czvitkó Máté
Szabó Péter
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
162. 42 Körtvélyfáy Dina
Szakács Szonja
Polyóka Tamás Tatabányai Árpád Gimnázium
162. 42 Rozbroy Pál
Vida Viktor
Dr. Vidáné Fischer Andrea Petőfi Sándor Gimnázium
162. 42 Schäfer Liza
Kern Barna
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
166. 41 Bikkes Dániel
Jónás Árpád
Nagy Lászlóné Madách Imre Kollégium AJTP
166. 41 Pusztai Bálint László
Dulai Attila
Légrádi Anna Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
166. 41 Rábai Ákos
Lődi Péter
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
166. 41 Tóth Adrienn
Domján Johanna
Tar Ferenc Hévízi Bibó Gimnázium
170. 40 Fige Dorottya
Tóth Katinka
Smigerné Huber Gabriella Szent Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Általános
170. 40 Herczku Flóra
Farber Zsófia
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
170. 40 Keszthelyi Réka
Soós Anna
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
170. 40 Osztrovszki Károly
Erdősi Martin
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
170. 40 Szabó Levente Bökény
Mikeházi Antal
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
175. 39 Mayer Zsuzsanna
Vecserek Andrea
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
175. 39 Papp Emese
Varsányi Csenge
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
175. 39 Szűcs Alexandra
Oláh-Környei Paulina
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
178. 38 Bánóczi-Csernák Brúnó
Máté Levente
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
178. 38 Bielik Viktória
Mulyad Alexandra
Nagy Lászlóné Madách Imre Kollégium AJTP
178. 38 Pólus Lilla
Kis Boglárka
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
178. 38 Zsikla Dominik Balázs
Nagy Petra
Burián István Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Is
182. 37 Asztalos Andrea
Li Lu Anikó
Légrádi Anna Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
182. 37 Kardos Dóra
Pais Panna
Stárics Roland Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
182. 37 Such Kitti
Barna Boglárka
Lukácsiné Lehota Edit Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
185. 36 Bátyai Dávid
Kemény Dániel
Bodor Tibor Verseghy Ferenc Gimnázium
186. 35 Facskó Eszter
Hortobágyi Henrietta
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
187. 34 Balogh Annamária
Molnár Brigitta
Tar Ferenc Hévízi Bibó Gimnázium
187. 34 Dragon Tünde
Hagymási Dóra
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
187. 34 Fenyvesi Levente
Kövér Dániel
Zovitsné Aba Veronika Tatabányai Árpád Gimnázium
187. 34 Lásztity Milorád
Lengyel Zoltán
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
187. 34 Szabó Kristóf
Piros Virág
Légrádi Anna Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
192. 33 Bárdos Kristóf
Vezér Tamás
Fonyódi Szabolcs Pécsi Református Kollégium
192. 33 Bartha Barbara
Káli Alexandra
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
192. 33 Berki Anikó
Fábián Réka
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
192. 33 Dódity Noémi Tünde
Bauer László
Borsai György Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
192. 33 Vári Renáta
Purgel Beáta
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
197. 32 Dugmonits Enikő
Irimiás Erika
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
197. 32 Karácsonyi Adrienn
Eipl Olívia
Polyóka Tamás Tatabányai Árpád Gimnázium
197. 32 Saltzer Dániel
Balogh Bence
Polyóka Tamás Tatabányai Árpád Gimnázium
200. 29 László András
Tok Bence
Fonyódi Szabolcs Pécsi Református Kollégium
200. 29 Szegedi Dominika
Ökrös Andrea
Kun Ilona Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
202. 28 Takács Olívia
Petrovics Roxána
Nagy Lászlóné Madách Imre Kollégium AJTP
202. 28 Wolf Péter
Simon Romeo
Garas Gizella Somogyi TISZK Középiskola Rudnay Gyula Középisk

7 év feladatsoraiból készült feladatgyűjtemény

A felkészüléshez legjobb társ A Földgömb

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés