Elődöntő eredmények – 2013

A 2013. évi versenyen összesen 137 csapat indult. Az alábbi táblázatban zölddel kiemeltük azt a 16 csapatot, melyek tovább jutottak a középdöntőbe! A középdöntőre és a döntőre 2013. március 22-én illetve március 23-án, Bonyhádon kerül sor a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. Gratulálunk a továbbjutóknak!

Sajnos az idei évben a zsűri az egyik iskola két csapatának kizárása mellett döntött, mivel a kitöltött feladatlapok teljesen megegyeztek egymással.

Helyezés Pontszám Csapattagok Tanár neve Iskola neve
1. 117 pont Pap Luca Zsófia
Hambuch Mátyás
Hosszú Csaba Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
2. 109 pont Szabó Áron
Márki Sándor
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
3. 108 pont Kolok András Bese
Bíró Boldizsár
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
4. 107 pont Dénes Anna
Gencsi-Mayer Izabella
Nagy Endre Tamási Áron Gimnázium
5. 104 pont Pongrácz Dániel
Nagy Dániel
Nánay Mihály Árpád Gimnázium
6. 103 pont Dzama Demjén László
Tempfli Dóra
Szabó Júlia Budapesti Fazekas Mihály Ált. Isk. és Gimnázium
7. 99 pont Pálos Zsófia
Bartus Annamária Barbara
Nédermann Anna Vörösmarty Mihály Gimnázium
8. 96 pont Somogyi Csaba
Csizmadia Valentina
Szél Gergely Gourmand Szki
9. 95 pont Kovács Lőrinc
Tóth Bence
Borosné Szlávik Mária Verseghy Ferenc Gimnázium
10. 93 pont Böröczky Dezső
Póti Péter
Somosiné Németh Alíz Pápai Református Kollégium Gimzáziuma és MSzKI
11. 92 pont Nagy János
Éles Nikolett
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
12. 91 pont Petrovics Ferenc
Priskin Dániel
Kun Ilona Szegedi Kis István Református Gimnázium
13. 90 pont Giricz Petrik
Makara Árpád
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
14. 89 pont Varga Laura
Tóth Klaudia
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
15. 88 pont Bodor Máté
Szijjártó István
Lengyel József Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző
15. 88 pont Hernády Balázs
Oberfrank Balázs Pál
Bán Róbert Piarista Gimnázium
17. 86 pont Szikora Dóra Szilvia
Kucsmár Vivien
Somoskői Dénes Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
17. 86 pont Hegyi Ádám
Zelei Dániel
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
19. 84 pont Boda Péter
Csomor Tamás
Bodor Tibor Verseghy Ferenc Gimnázium
20. 83 pont Keller-Deák Kristóf
Padányi Ádám
Bán Róbert Piarista Gimnázium
20. 83 pont Majtényi Márton
Bús Gellért
Bán Róbert Piarista Gimnázium
20. 83 pont Dancsok Péter Ambrus
Kőröshegyi Domonkos
Bán Róbert Piarista Gimnázium
23. 82 pont Szilágyi Dániel
Papp Richárd
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
24. 80 pont Pálfi Zoltán Nándor
Tóth Benedek Ernő
Lencsés Barna Premontrei Szent Norbert Gimnázium
24. 80 pont Varga Judit
Nyári Éva Sarolta
Lukácsiné Lehota Edit Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
24. 80 pont Becságh Bence
Horváth Ádám
Dr. Vidáné Fischer Andrea Petőfi Sándor Gimnázium
24. 80 pont Molnár Anna
Nyírő Anna
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
28. 79 pont Fehér Patrik
Bélteki János Benjámin
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
28. 79 pont Veszelyi Krisztina
Kiss Georgina
Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
30. 78 pont Zsohár Borbála
Környei Benedek
Alexa Péter Batthyány Lajos Gimnázium
30. 78 pont Gajda Márk
Nagy Tamás
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
32. 76 pont Benyó Bence
Farkas Felícia
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
32. 76 pont Fröhlich Kristóf
Jakab Kristóf
Kerese Tibor Munkácsy Mihály Gimnázium
34. 75 pont Hunyár Csongor
Pályi Patrik
Bán Róbert Piarista Gimnázium
35. 74 pont Markó Ábel
Zelei Marcell
Vaskor Gabriella Kempelen Farkas Gimnázium
35. 74 pont Molnár Kristóf
Temesvári Zalán
Szlovák Szabolcs Janus Pannonius Gimnázium
35. 74 pont Holló Bálint
Bobák Zsófia
Hajagos József Berze Nagy János Gimnázium
38. 73 pont Kalocsai Zsombor
Ruppert Milán
Kerese Tibor Munkácsy Mihály Gimnázium
38. 73 pont Miklós Máté
Menkó Tamás
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
38. 73 pont Lamos Zoltán
Ulveczki Balázs
Bali István Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
38. 73 pont Fockter Zoltán
Zelenka Balázs
Szabó-Pál Eszter Piarista Gimnázium
42. 71 pont Papp-Takács Gergely
Tóth Levente
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
43. 70 pont Bognár Dóra
Nádasi Richard
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
44. 69 pont Hadnagy Peggi
Kovács Éva
Papp Katalin Vetési Albert Gimnázium
44. 69 pont Kerékgyártó Péter
Litauszki Dániel
Kapusi János Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola
46. 68 pont Volford András
Násztor Márk
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
46. 68 pont Meskó Csaba
Kreiniker Tamás
Szőllősy László Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
46. 68 pont Béres Péter
Csörgő Dániel Péter
Bán Róbert Piarista Gimnázium
49. 67 pont Lakatos Levente
Paróczi Viktor
Baumgartnerné Wigand Katalin Koch Valéria Gimnázium
50. 66 pont Antal Krisztián
Dráviczki Márton
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
51. 65 pont Nagy Erzsébet Kincső
Tol Ildikó
Mokran János Békéscsabai Evangélikus Gimnázium
51. 65 pont Csenki Máté
Mácsai Soma
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
53. 64 pont Kovács Márton
Csurgay Kristóf
Bán Róbert Piarista Gimnázium
54. 63 pont Oravecz Orsolya
Ódri Abigél
Bodor Tibor Verseghy Ferenc Gimnázium
54. 63 pont Torma Laura
Hegedűs Beatrix
Papp Katalin Vetési Albert Gimnázium
56. 62 pont Horváth Eszter
Holub Eszter
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
57. 61 pont Simon Kornélia
Treitz Renáta
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
58. 60 pont Bakos Bernadett
Varga Zsófia
Szabóné Zsoldos Valéria Esze Tamás Gimnázium
58. 60 pont Adamis Bálint
Csakurda Zoltán
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
58. 60 pont Rigó Bálint
Patkó Máté
Molnár Zoltán TONIEPSZ Béri Balogh Ádám Gimnázium
61. 59 pont Csatlós Tibor
Herczeg Jakab Kristóf
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
62. 57 pont Rozgonyi Lili
Takács Mercédesz
Szabóné Zsoldos Valéria Esze Tamás Gimnázium
63. 56 pont Kiss Virág Anna
Kovács Evelin
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
63. 56 pont Szabó Márk
Szatmári Kristóf
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
63. 56 pont Szalay Róbert Zsolt
Cseh Boglárka
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
63. 56 pont Négyesi Zoltán
Hejberger Balázs
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
67. 55 pont Baranyi Donát
Erdős Péter
Szabóné Zsoldos Valéria Esze Tamás Gimnázium
67. 55 pont Szabó Sándor Zoltán
Popovics Mátyás Ádám
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
67. 55 pont Hesz Tamás
Hesz Mária
Tarnai Kinga Budapesti Ward Mária Gimnázium
70. 54 pont Kópis Szilvia
Nagy Vivien
Szabóné Zsoldos Valéria Esze Tamás Gimnázium
70. 54 pont Bodrácska Márk
Farkas Viktória
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
70. 54 pont Nagy Petra
Szabó Petra
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
70. 54 pont Aguera Zoltán
Süveges Márton
Smigerné Huber Gabriella Szent Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Általános
74. 53 pont Turi Csenge
Krajcsovics Klaudia
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
75. 52 pont Horváth Hanga
Horváth Blanka
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
75. 52 pont Pillár Balázs
Michna Halina
Ozsvár Péter Móra Ferenc Gimnázium
77. 51 pont Bártfai Benedek Bendegúz
Szabó Márton Tamás
Bán Róbert Piarista Gimnázium
78. 50 pont Józsa Bettina
Szabó László
Szabóné Zsoldos Valéria Esze Tamás Gimnázium
78. 50 pont Németh Gergő
Klucsik Dávid
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
78. 50 pont Ignácz Kinga
Enyedi Gergő
Horváth Csaba Rudas Közgazdasági SZKI, Szakiskola és Kollégium
81. 49 pont Mezei Éva
Tomasovszky Anna
Polyóka Tamás Árpád Gimnázium
81. 49 pont Kovách Fülöp
Petricskó Márton Péter
Gaálné Gerencsér Hajnalka Szentendrei Református Gimnázium
81. 49 pont Orsó Dorina
Tamás Vivien
Lelesz Anja Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium Nagykálló
81. 49 pont Mikulás Csaba
Papp Balázs
Dr. Szűcsné Kerti Anita Tóth Árpád Gimnázium
85. 48 pont Bandi Bianka
Tancsics Laura
dr. Erőss Judit Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola
86. 47 pont Gacs Veronika
Olasz Orsolya
Nagyné Kóczán Katalin Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gim
87. 46 pont Németh Gábor László
Kiss Péter Benjámin
Szentesi Csilla Földes Ferenc Gimnázium
87. 46 pont Körtvélyfáy Dina
Szakács Szonja
Polyóka Tamás Árpád Gimnázium
87. 46 pont Rezes Dániel
Rimóczi Aliz
Borosné Szlávik Mária Verseghy Ferenc Gimnázium
90. 45 pont Révész Kinga
Kiss Ivett
Lelesz Anja Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium Nagykálló
90. 45 pont Barkaszi Alexandra
Barkaszi Klaudia Kitti
Lelesz Anja Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium Nagykálló
92. 44 pont Fábián Réka
Berki Anikó
Szalontai Szilvia Arany János Általános Iskola és Gimnázium
93. 43 pont Szőke Kitti
Törő Gréta
Lelesz Anja Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium Nagykálló
93. 43 pont Garádi Imola
Sinkovich Dóra
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
95. 42 pont Bodnár Petra
Gábriel Eszter
dr. Erőss Judit Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola
95. 42 pont Pap Ágnes
Udvary Dorina
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
97. 41 pont Baán Napsugár
Tigharghar Leila
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
97. 41 pont Gyurok Barnabás
Schwab Tibor
Baumgartnerné Wigand Katalin Koch Valéria Gimnázium
97. 41 pont Balázs Andrea
Marsalik Bernadett
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
100. 40 pont Kovács Richárd
Simon Tamás
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
100. 40 pont Olajos Martina
Engelsz Rita
Gyüréné Orosz Ágnes Csokonai Vitéz Mihály 12 évfolyamos Gimnázium
100. 40 pont Décsi Nándor
Hoffman Tibor
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
100. 40 pont Muraközi Berta
Farsang Mónika
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
104. 38 pont Lugosi Gábor
Nar Tarkan Zoltán
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
105. 37 pont Kócs Kamilla Mária
Szabó Alexa
Lelesz Anja Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium Nagykálló
105. 37 pont Pikó Ágnes
Makó Éva Anna
Boda Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
105. 37 pont Nagy Adrienn
Pálinkás Nikoletta
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
108. 36 pont Friedsam Zsófia
Szőlős Gábor
Magyary Enikő Bornemisza Péter Gimnázium
108. 36 pont Szabó Alexandra
Nagy Emese
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
108. 36 pont Mészáros Csaba
Deák Bálint
Kanálné Katona Edit Széchenyi István Gimnázium
108. 36 pont Kovács Lilla
Simon Csaba
Mayné Ritecz Réka Koch Valéria Iskolaközpont
108. 36 pont Horváth Eszter
Bolfán Nikoletta
dr. Erőss Judit Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola
108. 36 pont Horváth Ádám
Gulyás Illés
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
114. 35 pont Nedeczky Dávid
Kántor Vendel
Gyüréné Orosz Ágnes Csokonai Vitéz Mihály 12 évfolyamos Gimnázium
115. 34 pont Zarecky Tamara
Somfai Metta
Mayné Ritecz Réka Koch Valéria Iskolaközpont
115. 34 pont Szűcs Brigitta
Bucsi Evelin Fruzsina
Boda Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
115. 34 pont Korinek Janka
Takács Zsuzsanna
Bereginé Simon Ágnes Lovassy László Gimnázium
118. 33 pont Kondacs Petra
Toldi Ildikó
Boda Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
118. 33 pont Fogarasi Eszter
Pinhasov Cassandra
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
118. 33 pont Dömök Dorina
Morvai Donatella
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
121. 32 pont Garamszegi Fanni
Pötör Boglárka
Süveges Zoltán Széchenyi István Gimnázium
121. 32 pont Németh Eszter
Fazekas Szilvia
Kanálné Katona Edit Széchenyi István Gimnázium
121. 32 pont Fazekas Dávid Zoltán
Szobodek Dávid Árpád
Burián István Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola
124. 31 pont Kurucz Gergely
Kerékgyártó Milán
Ozsvár Péter Móra Ferenc Gimnázium
124. 31 pont Zima Zsolt
Zsombok Dávid
Smigerné Huber Gabriella Szent Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Általános
124. 31 pont Bakáts Cintia
Novák Regina
Hajnal Henriett József Attila Gimnázium és KSZI
124. 31 pont Erdélyi Boglárka
Kővári Fanni
Cseh Lajos Horváth Mihály Gimnázium
128. 30 pont Palla Gyula
Herczeg Benjamin
Szentesi Csilla Földes Ferenc Gimnázium
128. 30 pont Lobmayer Bálint
Kiss Bence
Tőzsér Pál Dugonics András Piarista Gimnázium
130. 29 pont Rácz Róbert
Liska András
Boda Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
131. 27 pont Czigány Elliot
Keresztes Bajnok
Baumgartnerné Wigand Katalin Koch Valéria Gimnázium
132. 25 pont Subai Eszter
Boda Boglárka
Szentesi Csilla Földes Ferenc Gimnázium
132. 25 pont Pytel Bence
Mirják Tamás
Mayné Ritecz Réka Koch Valéria Iskolaközpont
132. 25 pont Láda Eszter
Simkó Zsófia
Rádulyné dr. Fazekas Judit Vasvári Pál Gimnázium
135. 21 pont Dömők Gábor Károly
Szórádi Teréz
Burián István Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola

7 év feladatsoraiból készült feladatgyűjtemény

A felkészüléshez legjobb társ A Földgömb

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés